PHP Developer (Symfony framework)

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Naszym Klientem jest solidny polski software house z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów o różnej wielkości dla firm niemal z każdej branży: systemów e-commerce, aplikacji na wszystkie platformy mobilne oraz Smart TV; wielokrotnie doceniany i polecany przez największych międzynarodowych producentów oprogramowania i sprzętu IT. Obecnie do zespołu firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PHP Developer (Symfony framework)
18120021

Obowiązki
Programowanie w języku PHP z wykorzystaniem Symfony framework (znajomość framework’a Symfony nie jest wymagana na początku)
Praca przy projektach o różnych branżach dla znanych polskich i zagranicznych firm (70% rozwoju, 30% utrzymania)
Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania
Minimum 1,5 roku doświaadcczenia na stanowisku programisty PHP
Dobra znajomość PHP 5 lub 7
Umiejętność projektowania aplikacji klient-serwer opartych na http, Web Services, REST, JSON lub XML
Znajomość środowiska Linux i operacji konsolowych (bash)
Znajomość systemów kontroli wersji (GIT/SVN)
Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
Znajomość i doświadczenie w Symfony framework
Znajomość JavaScript, AngularJS, NodeJS;
Znajomość EzPublish, Yii framework.

Oferujemy
Pracę w nowoczesnych technologiach
Duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
Prywatną opiekę medyczną
Kartę Multisport
Elastyczne godziny pracy
Wygodną lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem
Rodzinną atmosferę w pracy

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118