C#/.NET Developer

9-21-52483

Dla międzynarodowej firmy dystrybucyjnej poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko C#/.NET Developer.

80% czasu pracy w projekcie dotyczy rozwoju.

Zadania:
– rozwijanie oraz dostarczanie nowych funkcjonalności na istniejącą platformę;
– zbieranie wymagań ze strony biznesu nt. kierunku rozwoju platformy;
– współpraca z globalnym zespołem IT.

Wymagania:
– min. 2 letnie doświadczenie zawodowe;
– bardzo dobra znajomość języka programowania C#;
– bardzo dobra znajomość SQL;
– dodatkowym atutem będzie znajomość: WCF, WPF, Entity Framework;
– mile widziana znajomość systemu SAP;
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– wykształcenie wyższe;
– umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:
– konkurencyjny pakiet benefitów.
– atrakcyjne wynagrodzenie.
– przyjazna atmosfera w miejscu pracy.
– nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na http://www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja